START

Bez grafikitechnik elektronik
Bez grafikitechnik teleinformatyk
Bez grafikitechnik hotelarstwa
Bez grafikitechnik żywienia i usług gastronomicznych
Bez grafikitechnik pojazdów samochodowych
Bez grafikitechnik mechanizacji rolnictwa

dla uczniów:
Bez grafiki mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych
Bez grafiki operator obrabiarek skrawających dla pracowników młodocianych:
Bez grafiki mechanik pojazdów samochodowych
Bez grafiki technik informatyk
Bez grafiki technik pojazdów samochodowych

Bez grafiki technik mechanizacji rolnictwa
Bez grafiki technik żywienia i usług gastronomicznych
Bez grafiki technik elektronik

Odwiedza nas 1 gość

ZAPROSZENIE

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz młodzież Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie serdecznie zapraszają Absolwentów Szkoły na uroczystość „Dzień Patrona Szkoły”, który świętować będziemy 17.10.2014 r. (piątek). „Dzień Patrona Szkoły” łączy się z 50 rocznicą rozpoczęcia kształcenia młodzieży w Technikum Mechanicznym.

Prosimy Absolwentów o zgłaszanie uczestnictwa w uroczystości w sekretariacie Szkoły pod nr tel. 41 383 11 74 (od 800 – 1500) do   5 paźdzernika.

Program uroczystości   -  Dzień   Patrona   Szkoły
  i 50 – lecie  Technikum Mechanicznego:
 1000     Msza Święta w Bazylice Grobu Bożego
1130   Rozpoczęcie uroczystości w ZS Nr 2

-  powitanie Gości
- okolicznościowy program artystyczny
- spotkanie towarzyskie Gości, Nauczycieli i Absolwentów

Absolwenci Szkoły

50 lat temu pierwsi uczniowie rozpoczęli naukę w Technikum Mechanicznym w Miechowie. Funkcjonowała już wówczas Zasadnicza Szkoła Zawodowa. Dzisiaj Państwa Szkoła nosi nazwę Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie i obejmuje swą historią i tradycją nauczanie we wszystkich rodzajach szkół, które z racji kolejnych reform edukacyjnych funkcjonowały w Zespole, a były to: Zasadnicza Szkoła Zawodowa, Technikum Mechaniczne, Technikum Elektroniczne, Technikum po ZSZ, Liceum Zawodowe, Liceum Profilowane, Technikum Uzupełniające, obecnie Technikum i Szkoła Policealna. Wszyscy uczniowie, którzy ukończyli którąkolwiek ze szkół w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II czują się zapewne Absolwentami Szkoły, która w tym roku szkolnym 2014/2015 obchodzi zacny jubileusz.
W imieniu swoim, Grona Pedagogicznego, młodzieży i Rodziców zapraszam wszystkich Absolwentów Szkoły na uroczyste spotkanie w Święto Patrona Szkoły wg załączonego powyżej programu.

Maria Paschek

Prosimy o zgłaszanie obecności w sekretariacie Szkoły.

Nasz adres:

ul. B. Prusa 2